Eredményeink – archívum

Eredményeink – archívum

2017-18

KISFALUDY NAPOK

  • Horváth Maja 2.b vers és prózamondó verseny 1. helyezett, felkészítő: Tantalicsné Németh Kamilla
  • Horváth Alíz 2.c vers- és prózamondó 1. helyezett, felkészítő: szülő
  • Gál Dániel 2.a prózamondó verseny 1. helyezett, felkészítő: Krajcsovics Attiláné
  • Farkas Viktória 2.b prózamondó verseny 2. helyezett, felkészítő: Tantalicsné Németh Kamilla
  • Takács Lídia Sára 3. b prózamondó verseny 1. helyezett, felkészítő: Balogh Zoltán
  • Boross Kristóf 4.a versmondó verseny 1. helyezett, felkészítő: Kundiné Paár Hajnalka
  • Steszli Márton 2.a népdaléneklési verseny 1. helyezett , felkészítő: Pap Natália
  • Káldy Petra 2.a népdaléneklési verseny 1. helyezett, felkészítő: Pap Natália
  • Foltányi Domonkos 3. b népdaléneklési verseny külön díj, felkészítő: Komjáthi Erzsébet

Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola által szervezett “Fújdogál a szél…” nemzetközi népdaléneklési versenyen

  • Gál Dániel 2. a arany minősítés, felkészítő: Pap Natália.

Holenda Barnabás Regionális Matematikai-Logikai Verseny

  • Mecséri Barnabás 2.b – egyéni 5. hely, csapatban 2.hely
  • Konyha Géza László 2.a – egyéni 8. hely, csapatban 2. hely
  • Szeglet Bíborka 2.a – egyéni 6. hely, csapatban 2. hely

Nyúli Pilinszky napok – területi versenyen is szépen szerepeltek diákjaink:

Rajzverseny 1-2. osztályos korcsoport

  • 1.helyezett: Káldy Petra 2.a

Prózamondó verseny 1-2. osztályos korcsoport

  • különdíjas: Gál Dániel 2.a

Felkészítő tanáruk: Krajcsovics Attiláné

Népdaléneklési versenyen
aranyminősítest kapott:

  • Jaksy Katica, Horváth Réka Patrícia, Nagy Gergely László 6.b
  • Fábri Fanni 7.a osztályos tanulók.

Felkészítő tanáruk: Pirkáné Marosi Andrea

Ezüst minősítést kapott:

  • Foltányi Domonkos 3.b osztályos.

Felkészítő tanár: Komjáthi Erzsébet

4-8. osztályosok versmondó kategóriában:

  • 1.helyezett Boross Kristóf 4.a

Felkészítő tanár: Kundiné Paár Hajnalka

Matematika csapatverseny 5. -6. évfolyamos korcsoportban

  • 2. helyezett Wynn Péter, Bellovics Máté, Kovács Dániel 5.b

Felkészítő tanáruk: Slánicz Katalin

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály megyei
“Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.”

4. évfolyam:
3. helyezés: Csuka Ádám, Nagy Dániel Márk, Póda Lilla, Sárkány-Szakmáry Alíz Szilvána
Felkészítő tanáruk: Pintérné Kántor Bernadatt
10. helyezés: Kovács-Varga Kata, Kontor Ingrid, Lantai Júlia, Józsa Jázmin
Felkészítő tanáruk: Kundiné Paár Hajnalka
13.helyezés: Csongor Nóra, Németh Hanna, Varga Orsolya Lilla, Gólya Zsófia Anna

Felkészítő tanáruk: Pintérné Kántor Bernadatt
15. helyezés: Vincze Nóra, Chroméj Fanni, Kim Jun, Bachmann Blanka Flóra
Felkészítő tanáruk: Kundiné Paár Hajnalka

5. évfolyam:
8. helyezés: Bellovics Máté, Horváth Benjámin, Wynn Péter, Kovács Dániel
Felkészítő tanáruk: Horváthné Varga-Balázs Gyöngyvér

6. évf.

12. helyezett: Hancz Irma, Kovács Dóra, Kecskés Kamilla, Varga Dóra

Felkészítő tanáruk: Borbély Hajnalka

7. évfolyam
11. helyezés: Kraicz Csillag, Lantai Anna, Hidvégi Kata, Boros László Boldizsár

Felkészítő tanáruk: Borbély Hajnalka

8. évfolyam:
3. helyezés: Horváth Boglárka, Szeli Júlia, Lukács Lili, Sándor Amira
4. helyezés: Gemza Zsombor, Halász Bende, Gyurós Martin, Rum Regő
9. helyezés: Mészáros Flóra, Ódor Csenge, Póda Anna, Ujvári Eszter

Felkészítő tanáruk: Horváthné Varga-Balázs Gyöngyvér


Megyei angol nyelvű fordítási versenyen elért eredmények:

1. helyezés: Lukács Lili 8. évf.
17. helyezés: Varga Kristóf 6. évf.
19. helyezés: Zsidó Ruben 8. évf.

Felkészítő tanáraik: Horváth Lia és Mészáros Anita


Kiskutatók akadályversenye a Széchenyi István Egyetemen:

AZ 5.b osztályosok a 11-14 éves korosztály kategóriában I. helyezést értek el.


Bolyai Matematika Csapatverseny eredmények:

8. helyezett 4. a csapata – Kontor Ingrid, Lantai Júlia, Kovács-Varga Kata, Krupánszky Lilla; Felkészítő tanáraik: Albeckerné Dani Judit és Kundiné Paár Hajnalka
10. helyezett 4. b és c csapata – Sárkány-Szakmáry Alíz Szilvána, Seitz Maja, Gólya Zsófia Anna, Varga Botond;
Felkészítő tanáraik: Albeckerné Dani Judit, Pintérné Kántor Bernadett és Kalmárné Bakonyi Melinda
3. helyezett 5.b – Wynn Péter, Bellovics Máté, Kovács Dániel, Horváth Benjámin;
Felkészítő tanáruk: Slánicz Katalin
10. helyezett 5.c – Lukács Levente, Balogh Brendon Júlián, Kiss Virág, Szamos Zóra;

Felkészítő tanáruk: Boglári Éva
6. helyezett: 7.a Borbás Petra, Csillag Dorottya, Kozma Blanka, Hidvégi Kata Luca;
Felkészítő tanáruk: Boglári Éva
3. helyezett: 8.a – Stinner Roland, Kecskés Barnabás, Zsidó Ruben, Kiss Domonkos;
Felkészítő tanáruk: Sebestyénné Hiri Gabriella.
6. helyezett: 8.b – Halász Bende, Rajki Zsombor, Rum Regő, Stróber Martin;
Felkészítő tanáruk: Slánicz Katalin


Megyei Diákolimpia 10x200m-es váltó mezei futóversenyen:
1. helyezett lett csapatunk: Szalai Ádám 8.a, Gemza Zsombor 8.b, Kis Ádám 8.b, Boczor Dávid 7.a, Srober Martin 8.b, Borbás Petra 7.a, Horváth Boglárka 8.b, Mészáros Flóra 8.b, Ódor Csenge 8.b, Török Flóra 7.b


Varga Áron 3.C osztályos tanuló WA teremíjász versenyen (PÁPA INRF) gyerek kategóriában 2. helyezést, a suli íjász bajnokság ALSÓÖRS INRF versenyen gyerek kategóriában 4. helyezést ért el.


ALKOTÓI PÁLYÁZAT 2017.

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság alkotói pályázatot hirdet óvodások, általános iskolások és középiskolások részére. A felmenő rendszerű pályázatra az iskolások a 6-10 éves, a 11-14 éves, valamint a 15-18 éves korcsoportban küldhetnek alkotásokat. Ezen a megyei alkotói pályázaton kézműves kategóriában 1.lett Varju Simon Dániel 1.a , 2. Szeglet Bíborka 1.a, 3. Gólya Noémi Eszter 1.a .

 

 

 

 

 

BENDEGÚZ TUDÁSBAJNOKSÁG – megyei döntő

Matematika:

  • Németh Hanna 2. c 8. helyezett
  • Bellovics Máté 4. b 9. helyezett

Környezetismeret:

  • Káldy Laura 4.b  2. helyezett
  • Vincze Nóra 3.a  8. helyezett
  • Viglidán Mátyás 5.b  10. helyezett

Történelem:

  • Viglidán Mátyás 5.b  2. helyezett

 


IV. Soproni Országos Szóló néptáncverseny, Országos forduló
Aranykeszkenős minősítést kapott

  • Princes Rebeka 5.a
  • Kovács Luca 4.b
    Felkészítő tanáruk: Putz Katalin, Joha Balázs;

Területi szorobán verseny eredményei:

2. osztály – Kiss Emma 2.c VI. helyezés
4. osztály – Kiss Sára 4.a IV. helyezés (országos versenyre továbbjutott)
Steszli Botond 4. c VII. helyezés
Felkészítő tanára: Bugárné Ács Judit

Országos angol nyelvi verseny a 7-8. évfolyamos tanulók számára, Megyei forduló
6. helyezett Lukácsi Lili 7.a
14. helyezett Ujvári Eszter 7.b
Felkészítő tanáruk: Mészáros Anita

Kunsziget, angol mondókaverseny, 3-4. osztályosok korcsoportja:
Kontor Ingrid – 3. helyezés
Felkészítő tanár: Ládicsné Bálint Andrea

Barsi Ernő megyei népdaléneklési minősítőverseny győri területi versenyén elért eredmények:

  • Baráti dalos pacsirták (Skaliczky Éva, Széles Júlia, Princzes Rebeka, Magyari Flóra) arany (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)
  • Jaksy Katica arany (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)
  • Nagy Gergely arany ( felkészítő: Csányi Csilla)
  • Horváth Réka ezüst (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)
  • Foltányi Domonkos arany ( felkészítő: Komjáthyi Erzsébet)
  • Gál Dániel ezüst ( felkészítő: Pap Natália és Pirkáné Marosi Andrea)

Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny Megyei forduló eredményei:
4. évfolyam: 1. helyezett csapat – Bellovics Máté, Kiss Sára, Kovács Luca
7. évfolyam:2. helyezett csapat – Halász Bende, Rajki Zsombor, Stróber Martin
2. helyezett Kiss Emma 2.c Felkészítő tanára: Albeckerné Dani Judit; Bugárné Ács Judit
2. helyezett Kiss Sára 4.a Felkészítő tanára: Albeckerné Dani Judit; Németh Gabriella
5. helyezett Kovács Luca 4.b Felkészítő tanára: Albeckerné Dani Judit; Kálovicsné Stipsics Julianna
6. helyezett Bellovics Máté 4.b Felkészítő tanára: Albeckerné Dani Judit; Kálovicsné Stipsics Julianna
8. helyezett Baki Zsombor 6.b Felkészítő tanára: Sebestyénné Hiri Gabriella
9. helyezett Szabó Mátyás 6.a Felkészítő tanára: Boglári Éva
4. helyezett Halász Bende 7.b Felkészítő tanára: Slánicz Katalin

A GYŐRÚJBARÁTI DÍSZPOLGÁROK TÁRSASÁGA ÁLTAL MEGHIRDETETT “AZ ÉN FALUM GYŐRÚJBARÁT” C. PÁLYÁZAT DÍJAZOTTJAI

Bolyai anyanyelvi csapatverseny és matematika csapatverseny eredményei.

Luca napi énekverseny eredményei (2016.12.14)

Pilinszky-napok eredményei

Népdaléneklési eredmények – Nyúl – (2016. november 29.)

I. kategória

Gál Dániel arany minősítés (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea és Pap Natália)
Vecsey Árpád ezüst minősítés (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea és Ács Judit)

II. kategória

Kovács Kata Flóra arany minősítés és különdíj (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)
Kovács Luca arany minősítés (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)

III. kategória

Nagy Gergely arany minősítés ( felkészítő: Csányi Csilla)
Horváth Réka ezüst minősítés (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)
Skaliczky Éva ezüst minősítés (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)

Rajzpályázat
3. helyezett: Varjú Simon Dániel 1.a Felkészítő: Krajcsovics Attiláné
Különdíjas: Gólya Noémi Eszter 1.a Felkészítő: Krajcsovics Attiláné
Különdíjas: Szeglet Bíborka 1.a Felkészítő: Krajcsovics Attiláné


2016. november 11. – Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály eredményei.


Kiskutatók Akadályversenye:

A 6.b osztály csapata Németh-Nagy Enikő osztályfőnök vezetésével II. helyezést ért el az általános iskolás korosztályban.

Az I. helyezett immár harmadik éve a 7.b osztály csapata, Horváthné Varga-Balázs Gyöngyvér  osztályfőnök kíséretében.


A Bolyai matematika verseny eredménye itt található. (2016. október 14.)


Ének verseny (november 18.)

II. kategória (3-4. osztály)
2. helyezés Kovács Luca (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)

III. kategória (5-6. osztály)
2. helyezés: Jaksy Katica (felkészítő: Pirkáné Marosi Andrea)
különdíj: Nagy Gergely László (felkészítő: Csányi Csilla)